نذري  اورژانسي

الان حدود هشت نه سال است که یکی دو روز مانده به اربعین حسینی، شور و حال خاصی تو اورژانس به پا میشه. از اوایل محرم صحبتها و حرفا درباره اینکه امسال چیکار کنیم که بهتر از سال قبل و آبرومندانه تر مراسم رو برگزار کنیم .بچه هایی که مسئولیت مراسم را قبول می کنن مرتب جلسه میذارن و هماهنگی می کنن که مبادا مشکلی پیش بیاد ، به قول ما اورژانسیا برنامه مقابله با بحران تنظیم می کنن (
contingency plan) و با توجه به موقعیت شغلی به چشم یک مانور به مراسم نگاه میکنن!
هر کس به اندازه وسع خودش برای برگزاری مراسم نذری و زیارت عاشورا کمک می کنه ، بازنشسته ها و مدیران قبلی اورژانس هم از این فرصت برای زنده کردن خاطره ها شون استفاده می کنن ،کم کم موعد فرا  می رسه . .شب قبل اربعین آقا ، بچه ها از صبح که میان سر کار دیگه خونه نمیرن هر کس حاجتی داره می یاد کمک.وقتی دیگها زیاد باشه یکی از بچه ها که شوخه می گه هر کدومش قربون آقا یه حاجتی میده پس حواستون باشه اشتباه هم نزنید.
درسته که جامون کمه و همه مجبورن یه جورایی خیلی فشرده بشن!اما این باعث پر حرارت شدن مجلس می شه حال و هوای خاصی به مراسم میده.
زیات عاشورا رو حاج آقا توفیق زاده با اون نفس گرمش وقتی می خونه اشک روی گونه های خیلی ها میشینه که اکثرشون از آقا می خوان تو راهی که وارد شدن یعنی کمک به مریضا وصدمه دیده های اورژانسی کمکشون کنه.
اگر دوست داشتین از نزدیک نذری اورژانسی رو ببینین ، هر سال شب اربعین ،نماز مغرب و عشا چشم انتظارتون هستیم، ما رو از دعاتون بی نصیب نگذارین.
 
                                                      تکنسینهای اورژانس 115 فارس
  
  
  
  
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1389-11-4 20:19        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ