مراسم افتتاحیه ساختمان جدید پایگاه شماره 3 شیراز

           صبح امروز با حضور مدیر مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی فارس و همچنین مدیر عامل مجمع خیرین سلامت ومدیریت بیمارستان قلب الزهرا (ع) و جمعی از خیرین نیکوکار و به مناسبت هفته دولت ساختمان جدید شماره 3 اورژانس 115 شیراز که به همت خیر محترم جناب آقای یکتا پرست ساخته شده،به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی فارس،این دومین پایگاه اورژانس 115 است که به همت این نیکوکارو جنب بیمارستان قلب الزهرا(ع) احداث میشود وپایگاه اول در ورودی زیبا شهر توسط آقای یکتاپرست احداث شد.
در این مراسم دکتر کامران فیروزی مدیر مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی گفت:خیرین محترم این موضوع را مد نظر داشته باشند که کلیه خدمات فوریت پزشکی که جهت مددجویان در اورژانس 115 صورت میپذیرد کاملا رایگان بوده و هیچ وجهی از افراد اخذ نمیشود که این امر ثواب نیکوکاران را چند برابر میکند،وی همچنین خاطر نشان کرد که با وجود توجه خوب خیرین در فارس به امر اورژانس پیش بیمارستانی در دو سال گذشته،اما هنوز هم بسیار جای کار و تلاش هست و بسیاری از پرسنل اورژانس در کانکس و در شرایط بسیار سخت به انجام وظیفه میپردازند که این خود مستلزم نگاه ویژه خیرین به امر ساختن پایگاه اورژانس است.
دکتر رامجردی اورژانس پیش بیمارستانی را از بخشهای کلیدی و پر اهمیت در بخش درمان عنوان کرد و گفت:دعای کسی که در حالت اضطرار قرار میگیرد پذیرفته میشود که این خود توفیقی برای پرسنل اورژانس115 و افرادی که در این بخش فعالیت میکنند میباشد.
اورژانس 115 استان فارس 115 پایگاه فعال در سطح استان دارد که 12 پایگاه توسط خیرین ساخته شده و تعدادی دیگر نیز توسط خیران عزیز در حال ساخت میباشد.
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1390-6-6 14:09        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ